Aktualności

NOWY SALON W GALERII RYNEK!

Dodano dnia: 17 Styczeń 2020 r., w kategorii Aktualności

Już w pierwszym tygodniu lutego w Galerii Rynek będziecie mogli zrobić zakupy w salonie ABITOO. W ofercie ABITOO znajdziecie wysokiej jakości ubrania znanych marek, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Konkretnej daty otwarcia jeszcze nie zdradzamy. Możemy Wam jednak napomknąć o tym, że otwarciu towarzyszyć będą przygotowane dla Klientów niespodzianki, m.in. rabaty na zakupy.

Salon ABITOO znajdziecie na poziomie +1 tuż obok salonu CROPP.      TARGI ŚLUBNE W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 03 Styczeń 2020 r., w kategorii Aktualności

Z początkiem marca planujemy organizację Targów Ślubnych w naszym Centrum. Wszystko to po to, by naszym Klientom, wśród których nie brak przyszłych Młodych Par umożliwić szersze i dokładniejsze zapoznanie się z zagadnieniami wesela już na samym starcie przedślubnych przygotowań.

Do udziału w naszym przedsięwzięciu zapraszamy zainteresowanych Wystawców.

Swoją ofertę mogą wystawić salony sukien ślubnych, fotografowie, zespoły muzyczne, florystyki, fryzjerzy, kosmetyczki, zespoły muzyczne, jubilerzy oraz firmy działające w branży gastronomicznej.
KIERMASZ PACHNĄCY ŚWIĘTAMI

Dodano dnia: 23 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Przez ostatnie dni Klienci Galerii Rynek mogli poczuć atmosferę Świąt Bożonarodzeniowych. Wszystko za sprawą trwającego od czwartku Kiermaszu Świątecznego, podczas którego kilkunastu wystawców prezentowało unikatowe, własnoręcznie wykonane ozdoby i produkty świąteczne – idealne na prezenty pod choinkę, nawet dla najbardziej wymagających. KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W GALERII RYNEK JUŻ ZA MOMENT!

Dodano dnia: 12 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Regionalne produkty, pyszne smakołyki, unikatowe świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekać na Was będą podczas Kiermaszu Świątecznego w Galerii Rynek! Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy czwartek i potrwa aż do poniedziałku. Sprawdźcie, czym zaskoczy Was kiermasz w tym roku!

Zapraszamy Was na zakupy z magią Świąt w tle w dniach 19-23 grudnia.

 NAJLEPSZE SERY TYLKO W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 12 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Trudno go uniknąć na obiad, kolację lub śniadanie. Występuje w różnych formach, przeobraża się, topi, płynie i cieszy podniebienie. Trafia do najmłodszych – jako przekąska i do starszych. Od 12 do 23 grudnia możecie kupić swój ulubiony ser na stoisku Sery Wiejskie. Znajdziecie tam również inne smakołyki. Jakie? Musicie sprawdzić sami!    

 SOBOTA PEŁNA MIKOŁAJKOWYCH ATRAKCJI

Dodano dnia: 09 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Z okazji Mikołajek w pasażu Galerii Rynek, w sobotę 7 grudnia odbyła się specjalna mikołajkowa impreza, podczas której dzieci spotkały samą Myszką Miki, z którą mogły potańczyć, porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Co więcej – korzystając z przygotowanych atrakcji uczestnicy zabaw mogli tworzyć przypinki, kartki i inne ozdoby świąteczne. Nie zabrakło wesołych zabaw z animatorami, konkursów i konkurencji z upominkami ufundowanymi m.in. przez Drogerię Natura, Stokrotkę, NEONET, Toys Office, Office World, Kwiaciarnię, Mystiq, Diamond Collection i Teletorium.ODWIEDZAJ NAS RÓWNIEŻ W NIEDZIELE

Dodano dnia: 06 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Zapraszamy na zakupy 15, 22 oraz 29 grudnia!PRZECZYTAJ JUŻ TERAZ MAGAZYN GALERII RYNEK

Dodano dnia: 04 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Chociaż zima nie dała się jeszcze we znaki, jesień mamy praktycznie za sobą. Co robić, by nie ulec chandrze i ponurym myślom tak charakterystycznym dla tych pór roku? Galeria Rynek może się okazać najlepszym antydepresantem. I jakim przyjemnym w aplikowaniu!

 7 GRUDNIA BĄDŹCIE RAZEM Z NAMI!

Dodano dnia: 04 Grudzień 2019 r., w kategorii Aktualności

Jeszcze tylko trzy dni dzielą nas od Mikołajek w Galerii Rynek! Nie wiemy jak Wy, ale my już się do nich szykujemy! Zaczęliśmy od konkretu, czyli od tego, co wszyscy lubią najbardziej. Być może któryś ze spakowanych już upominków trafi do rąk Waszych Pociech... Już my się o to zatroszczymy!

 

Sprawcie Swoim Dzieciom niezapomniane Mikołajki razem z Galerią Rynek! Przypominamy, że specjalnie dla najmłodszych naszych Klientów przygotowaliśmy szereg atrakcji, dlatego 7 grudnia spędźcie razem z nami!

 Strony