Aktualności

UWAGA!

Dodano dnia: 11 Styczeń 2021 r., w kategorii Aktualności

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej od 28.12.2020 do 17.01.2021 r. Centrum Handlowe Galeria Rynek funkcjonować będzie w ograniczonym zakresie.

W Centrum zakupy możecie zrobić w następujących punktach: Stokrotka, Zakłady Mięsne Dobrosławów, Piekarnia ARS, Drogeria Natura, Rossmann, Kolporter, Inmedio, Apteka DOZ, A&G Optyk. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów podane zostaną wkrótce. Pozostałe sklepy są tymczasowo zamknięte. Otwarte jest Powszechne Biuro Ubezpieczeń.

Do użytku Klientów pozostaje dostępny parking na poziomie -1.OTWARCI W NIEDZIELĘ

Dodano dnia: 12 Grudzień 2020 r., w kategorii Aktualności

Jutro niedziela handlowa, dlatego już dziś zachęcamy Was do skorzystania z bogatej oferty Centrum Handlowego Galeria Rynek. Kilkadziesiąt naszych punktów będzie działać w godzinach, jakie obowiązywały do tej pory w niedziele.

Zapraszamy na przedświąteczne zakupy w godzinach 9:00-19:00. Przypominamy, że jest to przedostatnia niedziela handlowa w tym roku.    STOISKO SERY WIEJSKIE ZAPRASZA!

Dodano dnia: 11 Grudzień 2020 r., w kategorii Aktualności

Najlepsze serowe smakołyki możecie już dzisiaj zakupić na stoisku SERY WIEJSKIE w Galerii Rynek! Stoisko otwarte będzie dla Was aż do 23 grudnia! Zapraszamy na zakupy!W NIEDZIELĘ ZAPRASZAMY PO PREZENTY!

Dodano dnia: 04 Grudzień 2020 r., w kategorii Aktualności

Weekend z Galerią Rynek możemy uznać za rozpoczęty! 6 grudnia w MIKOŁAJKI jesteśmy dla Was również otwarci!  Przypominamy, że jest to jedna z ostatnich niedziel w tym roku.
Zapraszamy po prezenty!WRACAMY DLA WAS!

Dodano dnia: 28 Listopad 2020 r., w kategorii Aktualności

Wiemy, że tak jak my nie mogliście się doczekać tego momentu! Możemy już oficjalnie ogłosić wielki powrót! Od dzisiaj macie dostęp do pełnej oferty GALERII RYNEK! Wraz z sobotnim otwarciem sklepów w naszym Centrum wracamy z naszym Instagramem #galeriarynek Zaglądajcie tam i śledźcie, jakie oferty czekają na Was w sklepach w Galerii. Przypominamy Wam także o akcji BLACK WEEK! Tylko dziś! Tylko teraz!

Pozwólcie sobie dzisiaj na zakupowe szaleństwo razem z GALERIĄ RYNEK! Ogrom promocji czeka! 

Zapraszamy!     

 11 Listopada

Dodano dnia: 10 Listopad 2020 r., w kategorii Aktualności

Drodzy Klienci, przypominamy, że dnia 11 listopada 2020 roku Galeria Rynek jest nieczynna.
Zapraszamy ponownie w czwartek 12 listopada 2020 roku.NIEDZIELA HANDLOWA W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 28 Sierpień 2020 r., w kategorii Aktualności

W najbliższą niedzielę 30 sierpnia nasze Centrum będzie otwarte!
Będzie to piąta niedziela handlowa w tym roku. Kolejne okazje do zrobienia zakupów w drugi dzień weekendu przypadną dopiero w grudniu.
Zapraszamy!ZAKUPY DLA KAŻDEGO!

Dodano dnia: 25 Sierpień 2020 r., w kategorii Aktualności

Abitoo - tu zrobisz zakupy dla całej rodziny. W salonie znajdziesz szeroki wybór modnych ubrań i ciekawą ofertę cenową. Duży wybór odzieży, obuwia i akcesoriów najlepszej jakości. Asortyment damski, męski i dziecięcy. Dostępne duże rozmiary XXXL.

Zapraszamy na zakupy! Galeria Rynek, poziom +1.  

 JUŻ OTWARTE!

Dodano dnia: 24 Lipiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Nie wybieracie się czasem do Jarosławia? Jeśli tak, to koniecznie odwiedźcie PARK HANDLOWY przy ulicy Elektrownianej 1- kolejną inwestycję Właściciela Galerii Rynek!
Od wczoraj możliwe jest tam zrobienie zakupów w salonie NEONET, który kusi wielkimi promocjami! Lada moment zostanie także otwarty sklep ACTION należący do jednej z najbardziej popularnych sieci handlowych w Europie, oferujących tanie i zaskakujące produkty codziennego użytku.
O dokładnym terminie otwarcia powiadomimy Was niedługo!BANQUET JUŻ OTWARTY!

Dodano dnia: 02 Lipiec 2020 r., w kategorii Aktualności

Zamierzasz wyposażyć lub uzupełnić Swoją kuchnię, jadalnię? A może potrzebujesz zmienić coś w wystroju Swojego domu? Jeśli tak, to już dziś spiesz się na otwarcie pierwszego w regionie sklepu BANQUET!
Zachęcamy do zakupów! Szeroka, różnorodna oferta i atrakcyjne ceny naprawdę kuszą, ale o tym musicie przekonać się Sami!Strony