Aktualności

OFICJALNE OTWARCIE BARBERSHOP MOŁOTOV

Dodano dnia: 21 Maj 2024 r., w kategorii Aktualności

To już potwierdzone! 21 maja zapraszamy wszystkich lokalnych brodaczy na oficjalne otwarcie BARBERSHOP MOŁOTOV!

Stylizacja fryzur, brody i wąsów w Galerii Rynek? Tak! Teraz to możliwe! W naszym Centrum na poziomie powstało unikatowe miejsce, w którym poczujecie się jak u siebie! Jest stylowo i męsko! Tylko dla Was! Na wyłączność!

Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00!

 NIEDZIELA HANDLOWA W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 26 Kwiecień 2024 r., w kategorii Aktualności

W najbliższą niedzielę 28 kwietnia Centrum Handlowe Galeria Rynek będzie otwarte! Zapraszamy na przedmajówkowe zakupy!OSTATNIE PRZEDŚWIĄTECZNE ZAKUPY

Dodano dnia: 29 Marzec 2024 r., w kategorii Aktualności

Zostało Wam niewiele czasu na zrobienie przedświątecznych zakupów! Już teraz zapoznajcie się z godzinami otwarcia Galerii Rynek w Wielką Sobotę. Przypominamy, że kolejne zakupy będziecie mogli zrobić dopiero po Świętach.

Zapraszamy do naszego Centrum Handlowego!STOISKO SERY WIEJSKIE ZAPRASZA!

Dodano dnia: 25 Marzec 2024 r., w kategorii Aktualności

Przypominamy, że od kilku dni w Galerii Rynek otwarte jest stoisko SERY WIEJSKIE, które oferuje szeroki wybór serów zagrodowych z różnych regionów Polski, tradycyjne wyroby wędliniarskie i pasztety, pieczywo i gotowe potrawy: gołąbki, pierogi, uszka, bigos, a także dodatki do dań! Prócz nabycia regionalnych przysmaków, macie okazję na zakup tureckich i greckich słodkości, takich jak baklawa i chałwa.24 MARCA TO NIEDZIELA HANDLOWA!

Dodano dnia: 18 Marzec 2024 r., w kategorii Aktualności

Niedziela Palmowa, Niedzielą Handlową!

Chociaż mamy dopiero poniedziałek, już teraz warto mieć na uwadze, że w niedzielę 24 marca, macie okazję zrobić przedświąteczne zakupy w Galerii Rynek! Jesteśmy dla Was otwarci w godzinach 10:00 - 19:00. Zapraszamy!

 PRZEDŚWIĄTECZNE ZAKUPY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 08 Grudzień 2023 r., w kategorii Aktualności

Grudzień to magiczny czas kupowania prezentów dla najbliższych, dekorowania domów i gromadzenia zapasów na wigilijny stół. Wszystko, co niezbędne na zbliżające się Święta dostaniecie w Galerii Rynek!

Mamy dla Was w tym temacie bardzo dobrą wiadomość! W tym miesiącu zrobicie zakupy w dwie niedziele handlowe. Najbliższa już 10 grudnia! Zapraszamy!
 MIKOŁAJKOWE PARTY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 04 Grudzień 2023 r., w kategorii Aktualności

Ho, ho, ho… Czym byłby grudzień bez mikołajkowego eventu w Galerii Rynek?! W tym roku odbędzie się on w sobotę 9 grudnia! Jak zawsze, nie zabraknie u nas atrakcji dla najmłodszych.BLACK FRIDAY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 23 Listopad 2023 r., w kategorii Aktualności

Czarny Piątek Wyprzedaży za niecałe 2 dni! Zróbcie zakupy we wszystkich sklepach w CH Galeria Rynek w wyjątkowych cenach! Przyjdźcie do nas na zakupy i upolujcie okazję! Na takie hity cenowe czekaliście cały rok!JUŻ OTWARTY!

Dodano dnia: 17 Sierpień 2023 r., w kategorii Aktualności

Wygląda na to, że w Tomaszowie Lubelskim został otwarty Wasz ulubiony sklep zoologiczny! Co ciekawe, znajduje się on w Galerii Rynek!

Ale Animale wyróżnia spośród innych sklepów przede wszystkim asortyment. Znajdziesz tam produkty dla zwierząt, których nie ma nigdzie indziej! Najlepsze karmy i przysmaki dla pupili, akcesoria i wiele, wiele innych.

Zapraszamy na zakupy!
 PIERWSZY W REGIONIE ALE ANIMALE W GALERII RYNEK!

Dodano dnia: 10 Sierpień 2023 r., w kategorii Aktualności

Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia ofertę naszego centrum handlowego wzbogaci Ale Animale - dynamicznie rozwijająca się polska sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, oferujących najwyższej jakości asortyment dla zwierząt domowych! Szeroka gama pokarmów, akcesoriów i produktów higienicznych oraz profesjonalne doradztwo personelu sprawią, że sklep ten będzie najchętniej odwiedzanym przez Was i Waszych pupili miejscem w Tomaszowie Lubelskim!Strony