Aktualności

ŚWIĘTUJ Z NAMI 1. URODZINY BANQUET!

Dodano dnia: 30 Czerwiec 2021 r., w kategorii Aktualności

W dniach 1-3 lipca zapraszamy na 1. URODZINY SALONU BANQUET w Galerii Rynek! Czeka na Was wiele produktów w atrakcyjnych cenach, a do tego na wszystkie nieprzecenione produkty dodatkowo rabat - 20%! Nie przegapcie tego!POWITAJMY RAZEM WAKACJE!

Dodano dnia: 24 Czerwiec 2021 r., w kategorii Aktualności

Na powitanie wakacji mamy dla Was mega niespodziankę! W sobotę lipca w Galerii Rynek planowane jest RODZINNE POWITANIE WAKACJI!

Tańce z Myszką Mickey, zabawy na interaktywnej podłodze, kolorowa wata cukrowa, gigantyczne bańki mydlane, konkursy z nagrodami, to tylko część atrakcji, jakie czekają na dzieci i rodziców, którzy lipca zawitają do naszego Centrum! Nie przegapcie sobotniego wydarzenia! Bawimy się wspólnie z GRAwitacja Centrum Rozrywki od godziny 10 do 14! Bądźcie z nami!

 WIELKIE OTWARCIE SALONU SiNSAY JUŻ 4 MAJA!

Dodano dnia: 01 Maj 2021 r., w kategorii Aktualności

Już we wtorek 4 maja SiNSAY otworzy swój salon w Galerii Rynek na poziomie +2. W nowej przestrzeni klienci SiNSAY znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz akcesoria do domu w bardzo atrakcyjnych cenach.  

Zapraszamy na wtorkowe otwarcie!     NIEDZIELA HANDLOWA W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 23 Kwiecień 2021 r., w kategorii Aktualności

Jesteśmy otwarci dla Was! W najbliższą niedzielę również!

Przypominamy, że w Galerii Rynek nieprzerwanie obowiązują zasady sanitarne, takie jak:

- konieczność zasłaniania ust i nosa,

- dezynfekcja rąk,

- utrzymywanie dystansu.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy do naszego Centrum!

 SALON SINSAY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 15 Kwiecień 2021 r., w kategorii Aktualności

Największy salon Sinsay w regionie coraz bliżej otwarcia! Prace wykończeniowe w lokalu nabierają tempa! Bądźcie czujni, bo już niebawem podamy Wam kolejną porcję zdjęć. Przypominamy, że w salonie Sinsay znajdziecie ubrania, buty i dodatki z kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej. W ofercie Sinsay będą również designerskie akcesoria do domu!BEZPIECZNE ZAKUPY W GALERII RYNEK

Dodano dnia: 22 Marzec 2021 r., w kategorii Aktualności

Drodzy Klienci Galerii Rynek,

Zgodnie z decyzją władz o ograniczeniu działalności centrów handlowych, funkcjonujemy w ograniczonym zakresie. Mamy jednak i dobre wiadomości. Wiele z naszych sklepów będzie nadal dla Was otwartych.

Poniżej szczegółowa lista otwartych lokali oraz godzin ich funkcjonowania:ZAPRASZAMY PO SERY!

Dodano dnia: 03 Marzec 2021 r., w kategorii Aktualności

Już dzisiaj zapraszamy po Wasze ulubione sery! Stoisko z największym wyborem serów wiejskich otwarte będzie dla Was do soboty 6 lutego.PIERWSZA NIEDZIELA HANDLOWA W TYM ROKU

Dodano dnia: 29 Styczeń 2021 r., w kategorii Aktualności

Przypominamy o pierwszej niedzieli handlowej nowego roku, która przypada 31 stycznia. Zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu w niedziele, jest pierwszą z 7 niedziel handlowych w roku 2021.
Zapraszamy na zakupy do otwartych punktów w Galerii Rynek!UWAGA!

Dodano dnia: 11 Styczeń 2021 r., w kategorii Aktualności

Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej od 28.12.2020 do 17.01.2021 r. Centrum Handlowe Galeria Rynek funkcjonować będzie w ograniczonym zakresie.

W Centrum zakupy możecie zrobić w następujących punktach: Stokrotka, Zakłady Mięsne Dobrosławów, Piekarnia ARS, Drogeria Natura, Rossmann, Kolporter, Inmedio, Apteka DOZ, A&G Optyk. Godziny otwarcia poszczególnych sklepów podane zostaną wkrótce. Pozostałe sklepy są tymczasowo zamknięte. Otwarte jest Powszechne Biuro Ubezpieczeń.

Do użytku Klientów pozostaje dostępny parking na poziomie -1.OTWARCI W NIEDZIELĘ

Dodano dnia: 12 Grudzień 2020 r., w kategorii Aktualności

Jutro niedziela handlowa, dlatego już dziś zachęcamy Was do skorzystania z bogatej oferty Centrum Handlowego Galeria Rynek. Kilkadziesiąt naszych punktów będzie działać w godzinach, jakie obowiązywały do tej pory w niedziele.

Zapraszamy na przedświąteczne zakupy w godzinach 9:00-19:00. Przypominamy, że jest to przedostatnia niedziela handlowa w tym roku.    Strony