O Galerii Rynek

Galeria Rynek zlokalizowana jest w Tomaszowie Lubelskim - powiatowym mieście województwa lubelskiego, położonym w bezpośredniej strefie przygranicznej.

Region charakteryzuje się dużym potencjałem ekonomicznym, dobrze rozwiniętą infrastrukturą i jest atrakcyjnym miejscem do lokowania nowych inwestycji. Niewątpliwie jednym z atutów jest przygraniczne położenie miasta (20 km od granicy z Ukrainą) co skutkuje wzmożonym ruchem klientów z terenu Ukrainy. Władze administracyjne dostrzegają potencjał ekonomiczny regionu i planują włączenie sąsiednich miejscowości w obręb miasta.

Teren, na którym znajduje się Galeria Rynek, to najatrakcyjniejsza lokalizacja w samym centrum miasta, która na mapie handlowej funkcjonuje już od lat 90-tych. Obiekt sukcesywnie ewoluuje podnosząc standardy aby finalnie stać się najnowocześniejszym obiektem handlowym w Tomaszowie. Galeria posiada m.in.: nowoczesny parking podziemny, klimatyzację, system wind i ruchomych schodów oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Według badań lokalizacja, w której znajduje się Galeria Rynek, jest odwiedzana przez ponad 20 tysięcy osób dziennie.

Sklepy najlepszych marek

Galeria Rynek to najbardziej popularne i przyjazne miejsce w Tomaszowie Lubelskim.

Znajdziesz u nas ok. 50 sklepów z takim asortymentem jak: moda damska, męska, młodzieżowa i dziecięca, odzież sportowa, obuwie, sprzęt AGD i RTV oraz biżuteria i dodatki.

Tylko w Galerii Rynek znajdziemy salony takich marek jak: House, Cropp, Greenpoint, Szachownica, 4F, CCC i Ryłko. Na zakupy zaprasza Drogeria Natura oraz salon AGD RTV - Neonet, salony: jubilerski Yes, Time Trend z bogatą kolekcją zegarków, Homla oraz Pepco. Nie obce nam są trendy dotyczące zdrowej żywności – u nas zakupisz dobre wyroby wędliniarskie ZM Dobrosławów oraz smaczne pieczywa Piekarni ARS.

Codzienne zakupy do domu zrobisz w Inmedio, Kolporterze oraz supermarkecie Stokrotka, skąd bardzo łatwo z wózkiem zakupowym zjedziesz na parking. A jak chcesz odpocząć i wypić dobra kawę - zapraszamy do Kawiarni La Rossi Coffee Time .