Obuwie

Fabio'lo

Wrzesień 6, 2017, on ObuwieSklepy FABIO’lo to jeden z dystrybutorów wiodących europejskich marek. Nasze kolekce wyróżniają się dbałością o detale. Łączymy komfort z pięknym desingiem, co sprawia, że trafiają do kobiet, o najbardziej wyrafinowanych gustach.

Read More

Kakadu

Sierpień 24, 2016, on ObuwieKAKADU jest sklepem obuwniczym działającym na rynku polskim od 15 lat.

Przez cały ten okres sukcesywnie spełniamy wymagania naszych klientów, doskonaląc i dopasowując ofertę handlową kierując ją do dorosłych i dzieci, w której oprócz szerokiego wyboru obuwia, zarówno wizytowego jak i sportowego, znajdują się produkty branży bieliźnianej i galanteryjnej.

Ofertę handlową charakteryzują nie tylko modne fasony, ale też niskie atrakcyjne ceny.

Read More

Wojtowicz Awangarda Shoes

Sierpień 24, 2016, on ObuwieJuż od 20 lat zdobywamy doświadczenie w branży obuwniczej idąc z najnowszymi trendami mody. Cały ten czas pozwolił nam na zbudowanie prężnie rozwijającej się sieci sklepów oraz na wyspecjalizowanie się w dostarczaniu najlepszych produktów dzięki czemu budujemy zaufanie naszych klientów.

Współpraca z najbardziej uznanymi w świecie mody producentami pozwala nam na zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb. Nasi partnerzy dostarczają nam najnowocześniejszych rozwiązań zarówno w sferze jakości, jak i wygody naszego obuwia.

Read More

CCC

Sierpień 22, 2016, on ObuwieCCC jest liderem polskiego rynku w sprzedaży detalicznej i jego największym producentem w Polsce. Bogatą ofertę modnego obuwia w atrakcyjnych cenach CCC kieruje do kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci w każdej grupie wiekowej. CCC działa w oparciu o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Największą popularnością w CCC cieszy się obuwie skórzane Lasocki.

Read More