Usługi i inne

CYGALERIA

Lipiec 11, 2024, on Usługi i inneOd 10 lat zapraszamy dorosłych Konsumentów wyrobów tytoniowych.
 
Osoby poszukujące tradycyjnych wyrobów tytoniowych znajdą u nas bogatą ofertę papierosów, tytoni, w tym do fajek tradycyjnych i wodnych oraz cygar i cygaretek.
 
Klientom preferującym nowoczesne rozwiązania bazujące na tytoniu  
oferujemy wkłady i urządzenia do podgrzewania tytoniu.
 
Użytkownicy e-papierosów mogą wybrać coś dla siebie z naszej szerokiej gamy produktów tej kategorii.
 

Read More

MOŁOTOV BARBERSHOP

Kwiecień 3, 2024, on Usługi i inneMołotov to nowo otwarty barbershop, który zaprasza do niepowtarzalnego doświadczenia pielęgnacji męskiej. Usytuowany w dynamicznym sercu miasta, Mołotov gwarantuje profesjonalne strzyżenie i golenie, ze szczególną dbałością o detale.

 

Read More

ALE ANIMALE

Sierpień 10, 2023, on Usługi i inneAle Animale to dynamicznie rozwijająca się polska sieć profesjonalnych sklepów zoologicznych, oferujących najwyższej jakości asortyment dla zwierząt domowych. Dostępne w naszym sklepie pokarmy, akcesoria i produkty higieniczne pozwalają na kompleksowe zaopatrzenie domu, w którym mieszkają zwierzęta.
Dbamy o różnorodność asortymentu, gwarantując atrakcyjne ceny oraz promocje i rabaty. Polecamy produkty najlepszych sprawdzonych marek, a także szeroką gamę nowości. Właściciele zwierząt mogą skorzystać także z fachowego doradztwa naszego personelu.

Read MorePowszechne Biuro Ubezpieczeń

Czerwiec 13, 2018, on Usługi i inneNasza firma ubezpieczeniami zajmuje się od 7 lat. Działamy zarówno na terenie Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa i Lublina. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, domów, mieszkań, podróżnych, zdrowotnych i firmowych, jak również ubezpieczeń na życie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenia między innymi takich marek jak Generali i Proama, jak również PZU, Warta, Ergo Hestia, Compensa, i inne. Dojazd do klienta do 20 km.
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00
sobota: 09:00 - 17:00
Serdecznie zapraszamy.

Read More