Usługi i innePowszechne Biuro Ubezpieczeń

Czerwiec 13, 2018, on Usługi i inneNasza firma ubezpieczeniami zajmuje się od 7 lat. Działamy zarówno na terenie Tomaszowa Lubelskiego, Zamościa i Lublina. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, domów, mieszkań, podróżnych, zdrowotnych i firmowych, jak również ubezpieczeń na życie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenia między innymi takich marek jak Generali i Proama, jak również PZU, Warta, Ergo Hestia, Compensa, i inne. Dojazd do klienta do 20 km.
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 09:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 17:00
Serdecznie zapraszamy.

Read More

Kantor Promes

Listopad 24, 2017, on Usługi i inneKantor Promes to największa sieć Kantorów wymiany walut w Północnej Polsce, obecnie prowadząca intensywną ekspansję na terenie całego kraju. Od 1989 roku świadczy dla swoich klientów usługę wymiany walut będąc liderem w tej branży. Ponad to Kantor Promes to możliwość płacenia kartą, przekazy Western Union oraz transakcje za pośrednictwem kont bankowych. Kantor Promes to ceniona i stabilna marka wyznaczająca kierunki w branży wymiany walut.

Read More

eSmoking World

Listopad 30, 2016, on Usługi i inneeSmokingWorld to największa w Europie specjalistyczna sieć sprzedaży papierosów elektronicznych, liquidów i akcesoriów do e-palenia.

W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt marek własnych oraz należących do światowych, renomowanych producentów. Stale inwestujemy w rozwój dostępnej oferty, dbając o jakość i bezpieczeństwo konsumentów – papierosy elektroniczne i liquidy dostępne w eSmokingWorld posiadają wymagane certyfikaty oraz przechodzą rygorystyczne testy emisji. Od 2015 roku jesteśmy częścią Grupy British American Tobacco.

Read More