Akcesoria i dodatki

OFFICE WORLD

Wrzesień 6, 2017, on Akcesoria i dodatkiOffice World  to sklep, w którym znaleźć można szeroką gamę artykułów szkolnych, biurowych oraz papierniczych.  W naszej ofercie posiadamy zróżnicowany asortyment materiałów  dla dzieci- do szkoły i do domu, jak również rzeczy do biura.  Szeroki wachlarz produktów jaki znajdą Państwo u nas w sklepie pozwoli na wybór rzeczy znanych i dobrych marek. Całość asortymentu uzupełniają dodatki galanteryjne.

 

Read More

Yes

Sierpień 24, 2016, on Akcesoria i dodatkiYES to jeden z liderów polskiego jubilerstwa, z ponad 40-letnią historią. Dziś liczy blisko 170 Salonów w całej Polsce oraz dziesiątki autorskich kolekcji biżuterii, m.in. Pavoni, Queen B, Cassiopeia, La Prima, Zodiak czy Eclipse. W swoich projektach, Magda Dąbrowska i Kasia Bukowska nawiązują do najważniejszych tematów społecznych oraz swobodnej kobiecości. Ponadto od 20 lat YES wspiera sztukę jubilerską, proponując biżuterię tworzoną przez Artystów i organizując wystawy w Galerii YES. W 2021 roku marka zmieniła strategię, by podkreślić, że YES to nie tylko biżuteria.

Read More

Time Trend

Sierpień 24, 2016, on Akcesoria i dodatkiNasza pasja do zegarków trwa już  od 1991 roku. W tym czasie osiągnęliśmy pozycję wiodącej firmy w sektorze zegarków na rynku polskim. Salony Time Trend należą do Grupy Zibi, której misją jest podkreślanie wizerunku i spełnianie marzeń Klientów.

W Time Trend znajdziesz ponad 40 marek zegarków, które trafiają w różne gusta.
Zegarki fashion, sportowe, klasyczne, dziecięce i ekstrawaganckie, na co dzień i na specjalne okazje.
Odwiedź Salon Time Trend i wybierz coś specjalnie dla siebie!

Read More

Jubiler Rubin

Sierpień 22, 2016, on Akcesoria i dodatki"Rubin" to prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku usług jubilerskich od ponad 5 lat. Oferujemy bogaty wybór biżuterii złotej i srebrnej wykonanej w klasycznym, romantycznym oraz nowoczesnym stylu. W ofercie znajdują się także zegarki damskie oraz męskie zarówno na bransolecie jak i pasku. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie, umożliwiającym wybór najlepszej oferty oraz dostosowanie do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Read More