Akcesoria i dodatki

eSmoking World

Listopad 30, 2016, on Akcesoria i dodatkieSmokingWorld to największa w Europie specjalistyczna sieć sprzedaży papierosów elektronicznych, liquidów i akcesoriów do e-palenia.

W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt marek własnych oraz należących do światowych, renomowanych producentów. Stale inwestujemy w rozwój dostępnej oferty, dbając o jakość i bezpieczeństwo konsumentów – papierosy elektroniczne i liquidy dostępne w eSmokingWorld posiadają wymagane certyfikaty oraz przechodzą rygorystyczne testy emisji. Od 2015 roku jesteśmy częścią Grupy British American Tobacco.

Read More

Yes

Sierpień 24, 2016, on Akcesoria i dodatkiPiękno w czystej formie. Odnajdujemy piękno w naturalności. Podkreślamy jego czystą formę, szlachetny detal i kształt. Wydobywamy emocje, budzimy pożądanie, tworząc biżuterię najpiękniej wyrażającą Twój wewnętrzny blask. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytyczamy nowe kierunki. Współpracując z zaproszonymi artystami, stylistami i projektantami, nieustannie podejmujemy ryzyko estetycznych eksperymentów. Dlatego niezależnie od sezonu i panujących trendów nasze kolekcje i wzory stale cieszą się popularnością.

Read More

Time Trend

Sierpień 24, 2016, on Akcesoria i dodatkiCzy zegarek jest dla Ciebie czymś wyjątkowym, a nie tylko urządzeniem do mierzenia czasu? Lubisz, gdy zegarek pasuje do Twojego stroju, wyraża Twoją osobowość i budzi podziw? Jeżeli tak, to świetnie trafiłeś!

W salonie Time Trend można znaleźć około 20 marek zegarków, które trafiają w różne gusta. Zegarki fashion, sportowe, eleganckie i ekstrawaganckie, na co dzień i na specjalne okazję. Odwiedź nas i wybierz coś specjalnie dla siebie!

Read More

Jubiler Rubin

Sierpień 22, 2016, on Akcesoria i dodatki"Rubin" to prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku usług jubilerskich od ponad 5 lat. Oferujemy bogaty wybór biżuterii złotej i srebrnej wykonanej w klasycznym, romantycznym oraz nowoczesnym stylu. W ofercie znajdują się także zegarki damskie oraz męskie zarówno na bransolecie jak i pasku. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie, umożliwiającym wybór najlepszej oferty oraz dostosowanie do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Read More