Zdrowie i uroda

Apteka DOZ

Sierpień 24, 2016, on Zdrowie i urodaDOZ Apteki Dbam o Zdrowie zapewniają dostępność do szerokiego zakresu leków każdego dnia. Leki można kupić nie tylko w aptekach stacjonarnych, można je również zamówić za pomocą internetowego systemu zamawiania leków na stronie doz.pl

W DOZ aptekach Dbam o Zdrowie, pacjent jest zawsze w centrum uwagi - otaczamy go najlepszą opieką i służymy profesjonalnym doradztwem. Każdego dnia dbamy o pełną dostępność produktów farmaceutycznych, najlepsze ceny u najwyższą jakość obsługi.

Read More

Natura

Sierpień 22, 2016, on Zdrowie i urodaDrogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od prawie 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique czy Seyo.

Read More

Anais

Sierpień 22, 2016, on Zdrowie i urodaJesteśmy dla Państwa na rynku od 2009 roku, oferując wysokiej jakości Francuskie Perfumy Lane.

Read More

AG Optyk

Sierpień 22, 2016, on Zdrowie i urodaW salonach A&G świadczymy pełen zakres usług optycznych. Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom oraz życzeniom, wykonujemy okulary korekcyjne, dzięki którym uzyskują Państwo nowe spojrzenie na rzeczywistość. Wszystko to dzięki naszemu kompleksowemu podejściu, w którym zawieramy wszystko to, w czym się specjalizujemy i wyróżniamy, a mianowicie:

Read More