Gastronomia

PRYMUS-AGD

Kwiecień 12, 2017, on GastronomiaPRYMUS-AGD
 
 
 
Sieć sklepów Prymus-AGD jest importerem drobnych artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej (garnki standardowe, garnki na parę, tarki, czajniki, zestawy do przypraw) i emaliowanej (garnki standard, miski), wyrobów z tworzyw sztucznych (miski, krzesła, krzesełka dla dzieci, beczki) oraz młynków z ceramicznym mechanizmem, na który dajemy 10 lat gwarancji. Wszystkie produkty importowane przez naszą firmę znakowane są marką „PRYMUS”.
 

Read MorePiekarnia ARS

Sierpień 24, 2016, on GastronomiaWyróżnia nas: jakość, smak, doświadczenie.

ARS to firma, w której z pasją i pełnym zaangażowaniem, dokładając możliwie jak najwięcej posiadanej wiedzy, z zakresu piekarnictwa, tworzymy smaczne, zdrowe pieczywo w oparciu o tradycyjne receptury, z użyciem wyłącznie naturalnych składników.

Read More

ZM Dobrosławów

Sierpień 22, 2016, on GastronomiaZakłady Mięsne "Dobrosławów" Henryk Amanowicz powstały w lutym 1992 r. Od początku istnienia była to firma rodzinna, przywiązująca ogromną wagę do jakości oferowanych wyrobów, w celu jak najlepszego zaspokajania potrzeb konsumentów. ZM Dobrosławów są w pełni nowoczesnym zakładem o europejskich standardach.

Read More