Zdrowie i uroda

mOPTYK

Grudzień 15, 2022, on Zdrowie i urodaSalon mOPTYK oferuje swoim klientom same korzyści:

- Komputerowe badanie wzroku;

- Odbiór okularów w ciągu 1 h;

- Najmodniejsze oprawki HUGO BOSS, Carrera, Emporio Armani, Guess;

- Profesjonalną obsługę;

- Korzystne ceny, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Read More

Rossmann

Październik 19, 2018, on Zdrowie i urodaRossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 700 tys. Polaków. Pierwszy sklep z naszym logo powstał w 1993 r. w Łodzi. 22 lata później świętowaliśmy otwarcie 1000-nej drogerii w warszawskich Złotych Trasach. Dziś nasza firma to ponad 1250 sklepów i 18,7 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym Klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Rossmann firmuje także 35 marek własnych. By zakupy były jeszcze prostsze, od lutego 2015 r.

Read More


Natura

Sierpień 22, 2016, on Zdrowie i urodaDrogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od prawie 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki KOBO Professional, My Secret, Sensique czy Seyo.

Read More

SZAFIR

Sierpień 22, 2016, on Zdrowie i urodaJesteśmy dla Państwa na rynku od 2009 roku, oferując wysokiej jakości Francuskie Perfumy Lane.

 

Read More